E dini për të re, por a dini sa vite mbushi sot Shyhretja?

16:11 | 10 Janar 2019

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës shqiptare.

Ajo nisi karrierën në muzikë 40 vite më parë dhe që nga atëherë nuk u largua nga skena muzikore shqiptare, duke sjellë kështu çdo here hite të padiskutuara dhe shumë të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Shyhretja sot festoon ditëlindjen e saj, dhe për të cilën mori urime të shumta.

Ajo sot, festoon ditëlindjen e saj të 57-të./ORAinfo/

Komento: