E gjeti dashurinë në serial, Kemaili na prezanton me gruan e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E gjeti dashurinë në serial, Kemaili na prezanton me gruan e tij

21:22 | 27 Janar 2019

Aktori i njohur turk, Mert Altinisik tek ne i njohur me rolin e ‘Kemalit’ ku luan në serialin turk “Më fal” , në jetën reale është i dashuruar në aktoren turke, Hazal Eylucelik e cila njihet për rolin e “Lejlës” në po të njëjtin serial.

Bashkë me “Kemalin” është dhe “Ymyti” të cilët në këtë serial ty dy i patën të dashurat prezente, por, që roli nuk ua ka lejuar të jenë bashkë me njëri-tjetrin. Kështu në serial “Bahari” dhe “Ymyti”, luajnë rolin e motrës e vëllait, kurse në realitet janë burrë e grua. Ndërsa, Kamali dhe Lejla në serial njihen por, asgjë më shumë ndërsa jashtë serialit janë të dashuruar,.

Aktorja, Hazal Eylucelik e njohur si “Lejla” në rrjetet sociale herë pas here publikon fotografi të përbashkëta me “Kemailin”, ku shihet se çifti janë duke shijuar çdo moment të lidhjes së tyre.

Kujtojmë se “Lejla” është larguar më herët nga ky serial, ndërsa “Kemajli” vazhdon ende të jetë pjesë me rolin e tij, i cili pëlqehet shumë nga shikuesit e serialit. Më poshtë ju sjellim disa fotografi të çiftit të njohur turk.

Komento: