E grimosur rëndë dhe me flokë të finerata, Ryva Kajtazi befason me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E grimosur rëndë dhe me flokë të finerata, Ryva Kajtazi befason me pamjen

16:07 | 12 Shkurt 2019

Ryva Kajtazi u bë e njohur si aktore, e pastaj edhe si këngëtare.

Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke u rregulluar të frizerka.

E grimosur goxha rënë dhe me flokë të finerata, Ryva po duket joshëse. /ORAinfo/

Komento: