E keni menduar më të re, por nuk do të besoni sa vite mbush sot Diellza Kolgeci – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E keni menduar më të re, por nuk do të besoni sa vite mbush sot Diellza Kolgeci

14:15 | 23 Janar 2019

Modelja e njohur kosovare Diellza Kolgeci vazhdon të mbetet njëra nga emrat me të njohur.

Kohëve të fundit është përfolur shumë për shtatzaninë e saj, të cilen edhe ajo vetë e pohoi shkruan ORAinfo.

Ajo sot po feston ditëlindjen e 40-të dhe mund të themi lirisht që modelja nuk ka ndyshuar aspak.

Diellza ka postuar disa fotografi ku tregon që nuk pa pasur asnje nderhyrje në fytyrën e as në trupin e saj./ORAinfo/

Komento: