E keni menduar për më të re, por nuk do të besoni sa vjeçare është ‘Zeynep’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E keni menduar për më të re, por nuk do të besoni sa vjeçare është ‘Zeynep’

12:02 | 12 Janar 2019

Hazal Filiz Kucukkose është një ndër aktoret më të përfolura dhe më të suksesshme turke.

Ajo arriti që me rolet e saj të bëhet e njohur dhe e pëlqyer jo vetëm në publikun turk por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Zeynepit’ në serialin turk ‘Karasevda’

‘Zeynep’ është pjesë e ballinave të shumë rrevistave turke, e kjo për bukurinë që e posedon.

Edhe pse duket shumë më e re ajo tani është 30 vjeçare ./ORAinfo/

Komento: