E keni menduar të gjatë? Kaq e shkurtër është Gresa Behluli

23:24 | 20 Janar 2019

Gresa Behluli së pari është njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në një foto të publikuar sot, shihet e veshur me një stil sportiv, pra pa take.

Në këtë foto mund të vërejm se Gresa nuk është aq e gjatë sa duket./ORAinfo/

Komento: