E keni parë ‘Pajtesën’ tani, por shikoni sa fëmijë i ëmbël ka qenë dikur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E keni parë ‘Pajtesën’ tani, por shikoni sa fëmijë i ëmbël ka qenë dikur

18:00 | 02 Shkurt 2019

Fiona Gllavica është aktorja që arriti sukses të madh në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Pajtesës’ në serialin e njohur ‘Çka ka shpia’, përcjell ORAinfo.

‘Pajtesa’ tani është një ndër aktoret më të pëlqyera nga publiku dhe jeta e saj private është poashtu shumë e përfolur në publik.

Ajo është tejet aktive edhe në rrjete sociale, e së fundi ka publikuar një foto të fëmijërisë për të na treguar sa fëmijë i ëmbël ka qenë kur ishte e vogël./ORAinfo/

Komento: