E lodhur dhe e zbehët, kështu duket Dilara pas lindjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E lodhur dhe e zbehët, kështu duket Dilara pas lindjes

21:54 | 06 Janar 2019

Ebru Özkan, është aktorja turke që u bë e famshme me rolin e saj të Dilaras në serialin ‘Fate të Kryqëzuar, transmeton ORAinfo.

Ajo që nga transmetimi I kësaj telenovele ka ndryshuar shumë dhe tani është bërë nënë i një bebe të shëndetshme.
Nga një grua tejet elegante ka një jetë private tejet diskrete.

Së fundmi ajo na ka prezantuar me bebin e saj. Ja si e mban në dorë ajo./ORAinfo/

Komento: