E lodhur dhe e zbehur, ja në çfarë gjendje ka përfunduar Almeda në prag të lindjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E lodhur dhe e zbehur, ja në çfarë gjendje ka përfunduar Almeda në prag të lindjes

13:22 | 16 Shkurt 2019

Almeda Abazi u bë fillimisht e njohur për medait dhe publikun si modele që ndonëse në moshë të re arriti sukses të madh.

Ajo vazhdoi karrierën në Turqi, ku pati të njëjtin sukses që kishte në Shqipëri, përcjell ORAinfo.

Almeda u bë edhe më e njohur kur u martua me aktorin Tolgahan Saisman para pak vitesh.

Tani, ata janë në prag për t’u bërë prindër për herëtë parë dhe Almeda duket se është lodhur shumë këtë kohë e që vërehet në fotot që i poston./ORAinfo/

Komento: