E mbani mend ‘Mukadesin’, por nuk do t’iu besoni syve sa femër tërheqëse duket tani

19:34 | 22 Janar 2019

Esra Dermacioglu është aktorja turke që me rolet e saj u bë tejet e njohur në Turqi dhe jo vetëm.

Ndonëse luajti edhe në shumë filma e seriale të tjera, suksesin më të madh e arriti me rolin e saj të ‘Mukadesit’ në serialin turk ‘Fatmagul’, përcjell ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar u bë tejet e njohur me këtë rol.

Mirëpo, në jetën reale, ajo duket krejt ndryshe dhe në fotografitë e saj shohim se ‘Mukadesi’ është një femër shumë tërheqëse dhe jo siç dukej në serial./ORAinfo/

Komento: