E mbani mend vajzën e ‘Nihanit’ dhe ‘Kemalit’, por nuk do të besoni sa shumë është rritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E mbani mend vajzën e ‘Nihanit’ dhe ‘Kemalit’, por nuk do të besoni sa shumë është rritur

17:42 | 24 Shkurt 2019

Seriali ‘Karasevda’ është një ndër më të suksesshmit e kinematografisë turke dhe që arriti sukses të madh edhe jashtë Turqisë.

Të gjithë personazhet e këtij seriali u bënë shumë të njohur në publikun turk dhe atë të huaj, shkruan ORAinfo.

E një prej personazheve më të veçanta ka qenë ajo e ‘Denizit’, që ndonëse ishte as një vjeçare, luante rolin e vajzës së ‘Nihanit’ e ‘Kemalit’.

Tani, ajo duket se është rritur shumë pas serialit./ORAinfo/

Komento: