E mendoni të dobët, ja sa kilogramë ka tani Xhesika – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E mendoni të dobët, ja sa kilogramë ka tani Xhesika

16:02 | 30 Janar 2019

Arta Nitaj është tani një ndër aktoret më të njohura dhe të përfolura të publikut shqiptar.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër me rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Qysh në fillim ajo u përfol shumë sidomos për pamjen e saj dhe linjat e saj trupore.

Mirëpo, edhe pse duket e dobët, ‘Xhesika’ ka pranuar se peshon 61 kilogramë për momentin. /ORAinfo/

Komento: