E përqafuar me kunatën, Learta publikoi foton më të veçantë nga festa e Njomzës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E përqafuar me kunatën, Learta publikoi foton më të veçantë nga festa e Njomzës

23:32 | 20 Mars 2019

Learta Jakupi është një prej emrave më të të përfolur në publik e media rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra e çka e bën edhe më të njohur në publik.

Krahas angazhimeve, ajo është tejet aktive në rrjete sociale dhe së fundi ka postuar një prej fotove më të bukura nga festa e kunatës së saj, Njomzës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!