E prekur nga rasti i 16 vjeçares, Tayna vjen me një reagim të ashpër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E prekur nga rasti i 16 vjeçares, Tayna vjen me një reagim të ashpër

17:09 | 07 Shkurt 2019

Tayna është këngëtarja e muzikës rap e që në publik u bë e njohur në public për një kohë shumë të shkurtër.

Menjëherë pasi publikoi këngën e parë, ajo fitoi shumë fansa dhe tani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e çdo ditë bën postime të ndryshme.

E për rastin e vajzës 16 vjeçare në Drenas, ajo reagoi sot duke postuar një foto si reagim./ORAinfo/

Komento: