E pyesin a i ka buzët botox, Fjolla befason me çfarë imazhi i përgjigjet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E pyesin a i ka buzët botox, Fjolla befason me çfarë imazhi i përgjigjet

17:18 | 06 Shkurt 2019

Fjolla Svirca Mehmeti është një emër i njohur për publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit, dhe nga martesa e tyre ata kanë dy fëmijë, përcjell ORAinfo.

Fjolla ne instastory ju është përgjigjur shumë pytjeve të fansave të saj.

Njëra ndër pytjet ishte se ai ka buzët botox, ndërsa përgjigja e Fjollas është se nuk ka.

E përgjigjës ia bashkangjitë edhe një fotot ku dëshmon se nuk ka botox. /ORAinfo/

Komento: