E veshur dhe e rregulluar si një zonjë e vërtetë, kështu del për kafe Shyhretja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E veshur dhe e rregulluar si një zonjë e vërtetë, kështu del për kafe Shyhretja

09:36 | 17 Shkurt 2019

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento: