E veshur me fund të shkurtë, Afërdita tregon këmbët e saj tërheqëse – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E veshur me fund të shkurtë, Afërdita tregon këmbët e saj tërheqëse

16:36 | 01 Shkurt 2019

Është këngëtaraja më e përfolur dhe më aktive në rrjetet sociale.

Afërdita Dreshaj ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Modelja dhe këngëtarja e njohur edhe këtë herë ka ardhur joshëse dhe me shumë stil, shkruan Indeksonline.

Afërdita e cila ka linjat seksi të trupit edhe në imazhet e reja vuri në pah trupin shtatlartë ku përveç seksi ajo dukej mjaftë elegante.

Ndryshe, ajo njihet edhe për jetën luksoze që bënë dhe udhëtimet e shumta.

Komento: