E veshur me komplete, Kaltrina tregon linjat e saj perfekte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E veshur me komplete, Kaltrina tregon linjat e saj perfekte

17:49 | 08 Shkurt 2019

Kaltrina Selimi, është njëra nga këngëtarët më të pëlqyera kosovare.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kaltrina Selimi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

E veshur me kostumin ngjyrë lëkure gjarpri dhe me taket e larta, Kaltrina dukej shumë në formë dhe seksi.

Projekti i fundit i Kaltrinës është ai në bashkëpunim me këngëtarin Irkenc Hyka, “Kthema”.

Kurse, nuk dihet nëse pritet që për një kohë të shkurtë këngëtarja të publikoj projektin tjetër

Komento: