E veshur me pallton më të bukur, kështu del Mihrija me veturën e saj luksoze – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E veshur me pallton më të bukur, kështu del Mihrija me veturën e saj luksoze

10:10 | 17 Janar 2019

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në veturë dhe ka veshur një pallto të bukur.

Si gjithmonë, Mihrija po duket si të ishte vajzë e re./ORAinfo/

Komento: