Edhe Matinit e vajza e dajës së tij shikojnë telefonin, ja reagimi i Leartës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edhe Matinit e vajza e dajës së tij shikojnë telefonin, ja reagimi i Leartës

19:05 | 05 Shkurt 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet Matini me vajzën e dajës së tij.

Ata po shikojnë së bashku telefonin, varësi kjo që ka arritur edhe tek fëmijët.

Duket se kjo gjë nuk po i pengon Leartës, pasi e ka ndarë me ndjekësit e saj./ORAinfo/

Komento: