Edhe në shtatzëni, Elita kujdeset për mbesat, kaq bukur i ka veshur ato – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Edhe në shtatzëni, Elita kujdeset për mbesat, kaq bukur i ka veshur ato

20:38 | 11 Shkurt 2019

Elita është ndër moderatoret më të njohura në vend.

Tashmë ajo nuk është aktive me ndonjë projekt, pasi është në pritje të ëmbël, shkruan ORAinfo.

Por, Elita vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të mbesave të saj, të cilat janë shumë të ëmbla./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!