Edhe nusja e Shpëtimit ka dalë për iftar me shoqe, ju lë ‘gojëhapur’ me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edhe nusja e Shpëtimit ka dalë për iftar me shoqe, ju lë ‘gojëhapur’ me këtë pamje

23:07 | 22 Maj 2019

Shpëtim Desku është moderatori i njohur kosovar e që karrierën fillimisht e nisi si aktor.

Ai tani është shumë i njohur dhe emisioni i tij është tejet i ndjekur, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj ai komentohet shumë edhe për jetën e tij private, ku është i martuar dhe ka dy vajza.

Poaq e përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Arta.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me shoqen e saj për iftar e është pamja e saj ajo që merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: