Edona del me familje për vikend, në këtë veshje po duket një zonjë e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona del me familje për vikend, në këtë veshje po duket një zonjë e vërtetë

15:58 | 09 Shkurt 2019

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me pallto të gjatë dhe me shumë stil.

Me këto foto ajo i ka uruar fansat e saj për një vikend të mirë. /ORAinfo/

Komento: