Edona del me vajzën, kaq bukur janë kombinuar

13:34 | 15 Janar 2019

Këngëtarja e njohur ksovoare, Edona Llalloshi sot ka planifikuar të dal me vajzën e saj.

Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Edhe pse nuk është shumë aktive në muzikë, Edoa po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bënë postime nga me të ndryshmet.

E në foton e postuar se fundmi, Edona dhe vajza e saj shfaqen të veshura me shumë stil.

Madje ato kanë arritur edhe që të kombinohen shumë bukur me njëra-tjetrën. /ORAinfo/

Komento: