Edona Lalloshi vishet me shumë stil, kaq bukur po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona Lalloshi vishet me shumë stil, kaq bukur po duket

00:03 | 31 Janar 2019

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

E në një nga fotot e fundit të saj, ajo po duket tejet bukur dhe me stil./ORAinfo/

Komento: