Edona Llalloshi del për shetitje me vajzën e saj, kaq bukur janë veshur nënë e bijë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona Llalloshi del për shetitje me vajzën e saj, kaq bukur janë veshur nënë e bijë

17:08 | 03 Shkurt 2019

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto me vajzën e saj.

Nënë e bijë po duken tejet të bukura dhe me shumë stil./ORAinfo/

Komento: