Edona në ‘hall’, nuk do të besoni çfarë bëjnë vajza e saj dhe djali i Milotit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona në ‘hall’, nuk do të besoni çfarë bëjnë vajza e saj dhe djali i Milotit

18:50 | 31 Janar 2019

Edona Llalloshi është këngëtarja që për shumë vite ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Ajo dhe vëllai i saj Miloti janë dy prej këngëtarëve që I kanë sjellur publikut vetëm vite e që këndohen e dëgjohen edhe në këtë kohë, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë të martuar dhe që të dy kanë fëmijë.

E sot, Edona ka postuar një foto montazh të vajzës së saj dhe të djalit të Milotit e si mbishkrim ka thënë se ata edhe mund të fluturojnë kur janë bashkë./ORAinfo/

Komento: