Edona publikon foto duke vallëzuar në dasëm, iu ‘mahnit’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona publikon foto duke vallëzuar në dasëm, iu ‘mahnit’ me pamjen

20:16 | 09 Shkurt 2019

Edona Llalloshi është këngëtarja që për shumë vite ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Ajo dhe vëllai i saj Miloti janë dy prej këngëtarëve që I kanë sjellur publikut vetëm vite e që këndohen e dëgjohen edhe në këtë kohë, përcjell ORAinfo.

Tani Edona është më pak aktive me projetke të reja muzikore, mirëpo është shumë e pranishme në dasma e festa.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është prezente në një dasëm, e gjithë vëmendjen merr pamja e saj./ORAinfo/

Komento: