Edona rregullohet e vishet bukur, vëmendjen merr frizura e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Edona rregullohet e vishet bukur, vëmendjen merr frizura e saj

10:59 | 03 Shkurt 2019

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!