Edona sapo doli nga frizerja, shfaqet me grimin dhe frizurën më të bukur sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona sapo doli nga frizerja, shfaqet me grimin dhe frizurën më të bukur sonte

20:49 | 25 Janar 2019

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

E në një nga fotot e fundit të saj, ajo shihet me frizurën dhe grimin më të bukur./ORAinfo/

Komento: