Edona vishet si zonjë e vërtetë e del me mëngjes, kaq bukur po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona vishet si zonjë e vërtetë e del me mëngjes, kaq bukur po duket

11:11 | 14 Shkurt 2019

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet e veshur si zonjë e vërtetë.

Edonën gjithmonë jemi mësuar ta shohim të veshur me shumë stil./ORAinfo/

Komento: