‘Egje’ u nda nga i dashuri, por ja si dukeshin ata kur ishin bashkë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Egje’ u nda nga i dashuri, por ja si dukeshin ata kur ishin bashkë

13:06 | 12 Janar 2019

Afra Saracolgu është një ndër emrat më të lakuar në Turqi dhe kjo për faktin se në moshë fare të re arriti të jetë një aktore shumë e suksesshme.

Ajo u bë shumë e njohur edhe në publikun shqiptar e sidomos me rolin e saj të ‘Egjes’ shumë të pëlqyer turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Përveç që shquhet me talentin e saj në fushën e aktrimit, ‘Egje’ cilësohet edhe si një ndër aktoret më të bukura turke.

Ajo para pak kohësh ishte e lidhur me Eray Altay, regjisor I njohurnë Turqi, mirëpo pas një kohe ata u ndanë.

E në mediat turke ende qarkullojnë fotot e tyre bashkë./ORAinfo/

Komento: