Egzona del me shoqe, nuk do t’iu besoni syve si po duket pak ditë pas lindjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona del me shoqe, nuk do t’iu besoni syve si po duket pak ditë pas lindjes

12:59 | 25 Janar 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura të estradës.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin dhe më pas edhe pas dasmës së tyre, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali.

Egzona javën e kaluar lindi binjakë, por duket se menjëherë e ka marrë vetën pas lindjes dhe po duket sikur të mos ketë lindur fare./ORAinfo/

Komento: