Egzona dhe kunata e Leartës shfaqet se bashku, palltot e tyre me lesh marrin vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona dhe kunata e Leartës shfaqet se bashku, palltot e tyre me lesh marrin vëmendjen

14:44 | 11 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi është tani një ndër personazhet më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin dhe më pas edhe pas dasmës së tyre, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali.

Egzona është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Egzona sot ka shkuar në punë e nga atje ka postuar foto pranë shoqes së saj Necës.

E ndonëse që të dyja kanë veshur pallto të njëjta, Egzonës po i rri më bukur./ORAinfo/

Komento: