Egzona doli nga spitali me Albatritin, nuk do t’iu besoni syve si po duket

14:26 | 23 Janar 2019

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar Albatrit Muqiqit.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin dhe më vonë dasma e tyre u komentua për javë rresht në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Lajmi për lindjen e binjakëve të saj u diskutua shumë në publik dhe në media.

E sot, ajo ka publikuar një foto pas lindjes, ajo shihet pranë Albatritit dhe ndonëse ka lindur binjakë një javë më parë ajo duket shumë./ORAinfo/

Komento: