Egzona e Albatriti po qëndrojnë brenda e po luajnë letra, por kush po fiton? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona e Albatriti po qëndrojnë brenda e po luajnë letra, por kush po fiton?

23:05 | 04 Janar 2019

Egzona tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.

Si nusja e një familje të njohur, tashmë ka një numër të madh të ndjekësve, ku është shumë aktive.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se po luan letra.

Duket se këto ditë të ftohta, ata po i kalojnë brenda, së bashku./ORAinfo/

Komento: