Egzona ende në spital pas lindjes, por atje i ndodhi e papritura

14:26 | 18 Janar 2019

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit shumë të njohur shqiptar Albatrit Muqiqit.

Ata para pak ditësh u bënë prindër për herë të dytë, dhe kësaj radhë të binjakëve që i emërtuan, Elia dhe Erald, përcjell ORAinfo.

Lajmi për lindjen e tyre pushtoi mediat shqiptare dhe u komentua shumë në publik

Egzona duket se ende po qëndron në spital dhe nga atje publikon foto e video të ndryshme

E gjatë qëndrimit atje, në televizor i doli kënga e Albatritit e që e ka emocionuar shumë atë./ORAinfo/

Komento: