Egzona humb peshë kaq shumë pas lindjes, befason me pamjen

19:15 | 22 Shkurt 2019

Që nga martesa me këngëtarin Albatrit Muqiqin, Egzona Muqiqi po vazhdon të jetë një ndër personazhet më të përfolura në publik e në media.

Ajo dhe këngëtari tani janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave, shkruan ORAinfo.

Para një muaji, Egzona lindi binjakë dhe menjëherë pas lindjes ajo u rikthye në formën e saj më të mirë.

E në fotot që I ka postuar së fundi ajo po e dëshmon edhe më shumë këtë./ORAinfo/

Komento: