Egzona ia lë fëmijët Meritës, shikoni si kujdeset ajo për nipin dhe mbesat – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona ia lë fëmijët Meritës, shikoni si kujdeset ajo për nipin dhe mbesat

12:08 | 24 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi është emri I një prej personazheve më të përfolura nga mediat dhe publiku kosovar.

Ishte martesa me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin ajo që e bëri shumë të njohur dhe që nga atëherë është shumë e komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Egzona para një muaji lindi binjakë e që është lindja e dytë pas vajzës së parë, Amelias.

E vjehrra e saj, këngëtarja e njohur, Merita Spahiu ka postuar në Instagram foto të nipit dhe mbesave me të cilët duket se ka mbetur vetëm dhe na ka treguar sa shumë kohë kalon me ta./ORAinfo/

Komento: