Egzona kthehet në shtëpi, por ja kush ia bëri surprizën më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Egzona kthehet në shtëpi, por ja kush ia bëri surprizën më të bukur

20:32 | 08 Mars 2019

Egzona Muqiqi është një prej emrave më të përfolura në publik e në media.

Martesa e saj me këngëtarin, Albatrit Muqiqin e bëri atë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është nënë e tre fëmijëve, dhe tani është e përkushtuar në dyqanin për veshje elegante për femra që ka hapur.

E sonte, pasi është kthyer në shtëpi nga puna, ajo mori dhuratën më të veçantë për 8 Mars nga vajza./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!