Egzona lind dy binjak, Albatriti me këtë foto na njofton me binjakët

10:58 | 16 Janar 2019

Egzona Muqiqi është një ndër personazhe më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo dhe këngëtari I njohur, Albatrit muqiqi, janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre bëri bujë të madhe në media e në publik.

Albatrit Muqiqi është bërë baba për herë të dytë.

Viti 2019 ka nisur ëmbël për çiftin Albatrit e Egzona Muqiqi.

Ata janë bërë prindër për herë të dytë, pasi Egzona ka sjellë në jetë sot binjakët, shkruan Gazeta Express.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari, i cili ka postuar fotografinë e binjakëve, një djalë dhe një vajzë, të cilëve i kanë lënë emrin Elia dhe Erald.

I dëshirojmë jetë të gjatë vëllait dhe motrës së vajzës më të madhe të çiftit, Amelias.

Komento: