Egzona lindi binjak, me këtë foto e këto fjalë e uron Learta atë

20:56 | 16 Janar 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto me të cilën e ka uruar Egzonën dhe Albatritin për lindjen e binjakëve.

Shikoni më poshtë, urimin e saj./ORAinfo/

Komento: