Egzona lindi binjakë, por ja çfarë surprize ia bëri Albatriti vajzës së madhe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona lindi binjakë, por ja çfarë surprize ia bëri Albatriti vajzës së madhe

11:14 | 27 Janar 2019

Këngëtari I mirënjohur Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona, janë një prej çifteve më të përfolura të estradës shqiptare.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Egzona lindi binjakë para pak ditësh dhe në foto që I ka postuar shihet se është kthyer në formën e saj më të mirë.

E Albatriti, ka vendosur t’ia bëjë një surprizë vajzës së tyre të madhe, duke e dërguar kështu tek një vend me shumë lodra./ORAinfo/

Komento: