Egzona lindi binjakë, por nuk do të besoni çfarë surprize ia bëri vjehrra

16:02 | 18 Janar 2019

Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona para pak ditësh janë bërë prindër të herë të dytë.

Egzona lindi binjakë para pak ditësh, një djalë dhe një vajzë, Elian dhe Eraldin, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe Albatriti morën urime dhe dhurata të shumta në këtë ditë kaq të veçantë për ta.

Mirëpo, dhurata më e veçantë duket të jetë ajo e vjehrrës së saj, Meritës, e qëështë një tufë me lule kaq të bukura./ORAinfo/

Komento: