Egzona na prezanton me fustanin më përrallor që ka – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona na prezanton me fustanin më përrallor që ka

16:42 | 15 Shkurt 2019

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është një prej personazheve më të përfolura.

E tani çdo ngjarje në jetën e Albatriti dhe Egzonës bëhet lajm në media rozë dhe në publik, përcjell ORAinfo.

Para një muajti ata u bënë prindër për herë të dytë dhe Egzona lindi binjakë. Një djalë dhe një vajzë.

Egzona menjëherë është kthyer në punë pas lindjes, e sot ajo ka postuar një foto ku shihet fustani më i bukur që e ka pasur ajo ndonjëherë në dyqanin e saj./ORAinfo/

Komento: