Egzona na prezanton me veturën e saj, kaq luksoze është ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona na prezanton me veturën e saj, kaq luksoze është ajo

18:17 | 02 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura të publikut shqiptar.

Ajo u bë e njohur në fillim si e dashura e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit dhe më vonë dasma e tyrë bëri shumë bujë në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Tani, ata janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Egzona është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto të veturës së saj për të na treguar sa luksoze është ajo./ORAinfo/

Komento: