Egzona në top-formë, kaq shumë është dobësuar pas lindjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona në top-formë, kaq shumë është dobësuar pas lindjes

15:43 | 30 Janar 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin dhe më pas edhe pas dasmës së tyre, përcjell ORAinfo.

Ata janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Ndonëse Egzona ka vetem pak ditë që ka lindur, ajo duket se menjëherë ka humbur shumë peshë dhe duket më në formë se kurrë. /ORAinfo/

Komento: