Egzona një nënë e zonja, ja sa me stil e ka veshur Amelian e vogël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona një nënë e zonja, ja sa me stil e ka veshur Amelian e vogël

23:51 | 10 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi, është gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit. Që kur ata u martuan,çifti në fjalë janë pjesë e mediave rozë përcjell ORAinfo

Egzona është një femër moderne dhe përveç që kujdeset për fëmijët e saj,ajo ka krijuar edh biznesin e saj privat.

Por, gjithsesi vajza e saj e madhe mbetet prioriteti i saj i parë.Ajo kujdeset që bijës së saj të mos i mungojë asgjë, sepse binjakët janë ende të vegjël.

Shikoni se sa me stil e ka veshur vajzën e madhe ajo./ORAinfo/

Komento: