Egzona publikon foton më të bukur të prindërve të saj, por ja çka merr gjithë vëmendjen

21:02 | 25 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo u martua para pak kohësh me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin dhe që nga atëherë është shumë e komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Ata të dy para një muaji u bënë prindër për herë të dytë dhe Egzona lindi binjakë.

Egzona është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto të prindërve të saj, e ajo që merr gjithë vëmendjen janë dy zemrat që ia ka bashkangjitur fotos ./ORAinfo/

Komento: