Egzona rregullohet e grimohet si nuse, iu lë pa fjalë me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona rregullohet e grimohet si nuse, iu lë pa fjalë me pamjen

16:09 | 01 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura nga publiku dhe mediat rozë në Kosovë.

Ajo u bë e njohur që nga lidhja me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin,dhe më vonë edhe pas martesës madhështore të tyre, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes Egzona është kthyer në gjendjen më të mirë ndonjëherë ndonëse për një kohë shumë të shkurtër.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet e grimosur dhe e rregulluar më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: